PilsetasMode.lv Dāvanu karte

Piegādes termiņš: 5 - 12 darba dienas
€20,00

Plašais sortiments ļauj izvēlēties apģērbus, aksesuārus vai apavus pat visprasīgākajam pircējam. Dāvanu karte ir lieliska dāvana, kas paver tūkstošiem izvēles iespēju. Pēc dāvanu kartes iegādes, saņemsiet  e-pastā  dokumentu PDF  formātā ar unikālu kodu un norādītu derīguma termiņu. Jūs varat to izdrukāt vai arī nosūtīt elektroniski vai pa pastu dāvanas saņēmējam. Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešus no pirkuma datuma. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums! E-pasts hello@pilsetasmode.lv

Summa
  • 20
  • 40
  • 50
  • 60
  • 70
  • 80
  • 90
  • 100
  • 30

Informējam jūs, ka arī karantīnas laikā PilsetasMode.lv turpinās veiksmīgi pieņemt un izpildīt jūsu pasūtījumus.

Preces tiek sūtītas ar OMNIVA kurjeriem un uz OMNIVA pakomātiem.
Ja pasūtījuma summa ir 60 Eur un vairāk - piegāde visā Latvijā bezmaksas.
Ja pasūtījuma suma ir mazāka par 60 Eur - piegādes cena sākot no 2,90 Eur.
Piegādes cena ir atkarīga no izvēlētā piegādes veida.
Piegādes veidu varēsiet izvēlēties preču iegādes laikā (preču grozā).
Vairāk informācijas par piegādi atradīsiet sadaļā "Piegāde".

Pēdējā pirkuma solī varēsiet izvēlēties šos apmaksas veidus:
1. Apmaksa ar bankas pārskaitījumu.
Pabeidzot pasūtījuma noformēšanu, ekrānā redzēsiet, kā arī e-pastā saņemsiet visu nepieciešamo informāciju parasta bankas pārskaitījuma veikšanai.
2. Apmaksa izmantojot Paysera sistēmu.
Izvēloties šo apmaksas veidu jūs tiksiet novirzīti uz Paysera lapu, kurā varēsiet izvēlēties savu banku. Kad būsiet izvēlējušies banku un pie tās pieslēgušies, visi pārskaitījuma veikšanai nepieciešamie dati tiks aizpildīti automātiski, pārskaitījumu vajadzēs tikai apstiprināt.
3. Apmaksa saņemot preces,
Apmaksas veida cena: 1.50 Eur. Izvēloties šo apmaksas veidu, par pasūtījumu varēsiet samaksāt kurjeram piegādes brīdī vai Omniva pakomātā.

Atgriešana
Ja neder preces izmērs vai modelis, to varat atgriezt 14 dienu laikā no piegādes brīža. Atgriežot preci, jums jāaizpilda atgriešanas forma, kas tiks nosūtīta kopā ar pasūtījumu. Nosūtiet atgriešanas formu ar preci, kuru atgriežat. Atgriešanu var veikt tikai caur Omniva pakomātu. Nauda tiks atmaksāta 10 dienu laikā pēc jūsu atgrieztās preces saņemšanas. Par veikto pārskaitījumu paziņosim ar papildu e-pastu. Vairāk informācijas par preces atgriešanu atradīsiet šeit.

Maina
PilsetasMode.lv neveic preču maiņu. Ja Jums ir vajadzīgs cits preces izmērs vai modelis- veiciet un apmaksājiet jaunu pasūtījumu un preci, kura neder, atgrieziet. Nauda par precēm tiks atgriezta 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža.
Vairāk informācijas par preces atgriešanu atradīsiet šeit.

Produkta detaļas

Atsauksmes

Šai precei vēl nav atsauksmju

3 produktu tajā pat kategorijā:

Product added to wishlist

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums. Uzzināt vairāk