Sieviešu somas

Atlasīt pēc
Izvēlieties izmēru:
Krāsa
Stils, modelis, īpašības
Zīmols
more... less
Filter

Kā izvēlēties piemērotu somu?

Nav grūti pamanīt, ka sieviešu soma ir viena no vissvarīgākajām tēla detaļām. Tāpēc nav pārsteigums, ka mūsdienu sieviešu somas ir ļoti dažādas, un bieži vien daiļā dzimuma pārstāves ir pārliecinātas – jo vairāk somu būs, jo pievilcīgāks un daudzveidīgāks būs tēls. Tomēr somu izvēle šodien ir tik liela, tāpēc ir svarīgi izvērtēt noteiktus kritērijus, lai izvēlētos vispiemērotāko. 

Pareizo somu izvēlēties būs daudz vieglāk, ja atbildēsiet sev uz dažiem jautājumiem. Viens no tiem: kāda tēla – ikdienas, atpūtas, biznesa, sporta vai svētku – radīšanai jums nepieciešama rokassoma? Atbildīgi izvērtējiet arī vēlamās somas izmēru: ja esat viena no tām sievietēm, kas neatstāj māju ne tikai bez skaistumkopšanas un higiēnas līdzekļiem, bet arī ņem līdzi vismaz dažas viedierīces, pusdienu kastīti un pudeli ūdens, jums vajadzētu dot priekšroku vidēja vai liela izmēra somai. Meitenēm un sievietēm, kas augstu vērtē praktiskumu un komfortu, vajadzētu izvēlēties somu, kuras rokturu garumu var regulēt – izvēlieties ērtāko variantu. Tikpat lieliska izvēle būs arī soma ar daudzām papildu kabatām – tajās varēs salikt un nepazudīs pat vismazākās lietas. Ir svarīgi pievērst uzmanību arī tam, no kā izgatavota soma: ja jums ir tendence dot priekšroku īstermiņa investīcijām, tad pievērsiet uzmanību eko ādas somām (tā ir lieliska izvēle arī tām daiļā dzimuma pārstāvēm, kuras interesē lētākas somas, jo to cena ir daudz mazāka nekā dabīgās ādas somām). Bet no īstas ādas izgatavotas somas ir labākā izvēle tām, kas meklē ilgi un uzticami kalpojošu izstrādājumu. 

Ikdienas somas

Ikdienas soma ir viena no nepieciešamākajām izvēlēm katrai daiļā dzimuma pārstāvei, tāpēc labāk neaprobežoties ar vienu pirkumu. Ir lietderīgi iegādāties vairākas dažādu izmēru somas – lielu vai vidēju un mazu. Pirmā ir ideāla, ja priekšā ir gara un grūta diena un mājās atgriezīsieties vēlu, tāpēc plānojat ņemt līdzi daudz dažādu lietu, bet maza izmēra soma būs lieliski piemērota īsām un bezrūpīgām iziešanai no mājām. Neierobežojiet sevi ar vienu krāsu – iegādājieties vairākas vienkrāsainas somas, kuras var viegli pieskaņot jebkuram apģērbam. Bet nebaidieties iegādāties arī somas spilgtās krāsās, ar augu motīviem, ornamentiem, rakstiem – tās var ne tikai atdzīvināt jūsu tēlu, bet arī kļūt par tā ekskluzīvu detaļu. 

Klasiskas somas

Klasiskās somas ir universāla un droša izvēle, tāpēc tai noteikti vajadzētu būt ikvienas daiļā dzimuma pārstāves garderobē. Klasiskā stila soma ir lieliski piemērota visdažādākajiem gadījumiem – gan ikdienai, gan darba intervijai, gan veidojot klasiska stila tēlu.

Tomēr svarīgs ir ne tikai izskats, bet arī citi elementi, tāpēc atbildīgi novērtējiet arī: izmēru (vai somā būs pietiekami daudz vietas nepieciešamajām lietām?); ērtumu (vai rokturu garumu var regulēt?); praktiskumu (vai somā ir kabatas, kurās pietiek vietas arī ļoti maziem priekšmetiem?) utt. 

Svētku somiņas

Veidojot svētku un ekskluzīvus tēlus, dažos gadījumos var iztikt arī ar klasisku somu, taču tomēr labāk ieviest somu iziešanai. Ir vērts atzīmēt, ka tieši svētku somiņas ir ļoti skaistas, tāpēc tā ne tikai piešķirs papildu valdzinājumu jūsu svētku attēlam, bet arī var kļūt par tēla izcilāko detaļu. Izvēlieties to, kas labāk patīk: ar rokām darinātas svētku somiņas, spīdīgas, auduma, pērļotas, mežģīņu, ar lentēm vai citiem dekoru priekšmetiem. 

Mūsu interneta veikalā atradīsiet īpaši lielu klasisku, ikdienas vai svētku somu izvēli – jebkura tēla veidošanai, turklāt, pērkot internetā, jūs ietaupāt daudz laika. Modernas un stilīgas somas – no zamšādas, ādas vai eko ādas; ar pleca siksnu; dažādu izmēru un krāsu, dekorētas ar dažādiem elementiem vai bez tiem; ar kabatām, kas lieliski piemērotas ļoti mazu priekšmetu glabāšanai; sadalītas nodalījumos, lai viegli varētu atrast meklēto; ar iespēju regulēt rokturu garumu utt. Tomēr tie vēl nav visi iemesli, kāpēc mūs apmeklēt: bieži notiek izpārdošanas un akcijas, tāpēc somu cenas tiek ievērojami samazinātas; jūs tās nopirksiet lētāk. Izpārdošanas un akcijas ir arī bērniem – meitenēm un zēniem – paredzētajām precēm. 

Product added to wishlist

Taču vispirms sīkfaili 

Lai nodrošinātu PilsetasMode.lv darbību, tiek lietoti būtiskie sīkfaili. Mēs vēlamies lietot citus sīkfailus, lai uzlabotu un personalizētu jūsu apmeklējumu, pielāgotu mūsu rādītās reklāmas platformā Diavolesa un partneru vietnēs, kā arī analizētu mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju. Taču tikai tad, ja tam piekrītat. Uzziniet vairāk par savām iespējām