Bērnu apavi

Atlasīt pēc

Sadaļas
Izmērs
more... less
Krāsa
Zīmols
more... less
Filter

Apavi bērniem: kā izvēlēties?

Visi vecāki, jo īpaši mammas, labi zina, ka bērna garderobes veidošana un iegāde nav nemaz tik viegls uzdevums, kā tas var šķist no pirmā acu uzmetiena, jo jāņem vērā ne tikai bērna viedoklis (kas var bieži mainīties), bet arī praktiskie aspekti: vai apavi būs pietiekami silti un arī elpojoši? Vai ar izvēlētajiem apaviem varēs droši staigāt pa slidenu un slapju virsmu? Vai apaviem būs nepieciešama īpaša kopšana? Tātad izvēle nav tik vienkārša, taču jūs vieglāk pārvarēsiet šo izaicinājumu, ja pievērsīsiet uzmanību dažiem aspektiem. 

Gadalaiks un atvases vecums, protams, ir vieni no svarīgākajiem aspektiem. Apaviem vajadzētu būt atbilstošiem gadalaikam, taču nevajadzētu aizmirst par dažiem sīkumiem, piemēram, jāatceras, ka ziemas zābaki ne vienmēr nozīmē, ka tos var valkāt arī tad, ja temperatūra ir ļoti zema. Ļoti zemām temperatūrām vispiemērotākie būs siltināti ziemas zābaki ar pūciņu iekšpusē. Turklāt priekšroka būtu jādod apaviem, kas izgatavoti no pēc iespējas dabīgiem un kvalitatīviem materiāliem, jo tad tiek labi sildīs, bet vienlaikus neļaus kājiņām sasvīst. 

Bērni labi zina, ka ne tikai staigāšana, bet arī skriešana ir ļoti jautra, tāpēc nav brīnums, ka bērns, kurš tikko ir gājis, pēkšņi metas skriešus. Bet ir svarīgi, lai skriešana būtu ne tikai spontāna vai patīkama, bet arī droša. Tāpēc, izvēloties apavus saviem bērniem, vecākiem arī atbildīgi jāizvērtē, vai būs droši un ērti skraidīt pa slidenu un slapju virsmu. 

Vecāki zina, ka apaviem jāatbilst bērna vecumam un kājas formai, taču ar to nevajadzētu aprobežoties. Paturiet prātā arī bērna individuālās spējas: izvēloties apavus, dodiet priekšroku tiem, kurus jūsu bērns varētu pats uzvilkt (tas ir īpaši svarīgi, ja bērns jau apmeklē skolu). Rūpīgi izvērtējiet atsevišķus elementus, piemēram, ja bērns vēl neprot sasiet kurpju auklas, priekšroku dodiet apaviem ar līplentēm, spiedpogām utt. 

Ļoti svarīgs ir arī jautājums par to, cik daudz naudas tērēt bērnu apaviem. Lai gan atbildi uz to vislabāk zina paši vecāki, nevajadzētu aizmirst, ka agrā bērnībā bērni ļoti ātri izaug no apaviem. Tāpēc izvērtējiet, cik ilgi būs nepieciešami apavi – tas būs viens no vienkāršākajiem jautājumiem, meklējot atbildi, kādai jābūt šī pirkuma cenai. Tiesa, situācija būtiski mainās, ja ģimenē ir jaunākais brālītis vai māsiņa, kurām iegādātie apavi noderēs vēlāk: šajā gadījumā priekšroka jādod dārgākam pirkumam.

Un, protams, neaizmirsīsim, ka arī apavu izskats ir svarīgs. Ja bērns jau apmeklē bērnudārzu vai skolu, iespējams, jūsu atvasei jau ir skaidrs priekšstats par to, kā vajadzētu izskatīties viņa apaviem. Vecākiem noteikti vajadzētu ņemt vērā šo viedokli, jo ir labi zināms, ka bērni labprātāk valkā apģērbu un apavus, kas viņiem patiešām patīk.

Kāpēc apavus bērniem ir vērts iegādāties veikalā PilsetasMode.lv?

Ja plānojat iegādāties apavus savām atvasēm, noteikti netrūkst iemeslu iepirkties pie mums. Jūs atradīsiet ļoti plašu bērnu apavu izvēli meitenēm un zēniem – no ārkārtīgi viegliem vasaras apaviņiem līdz ziemas zābakiem ar siltinājumu, kuros nekāda ziema nebūs bīstama. Vēl viens iemesls pirkt internetā: bērnu pieskatīšana patiešām prasa daudz uzmanības un laika, tāpēc apavu iegāde interneta veikalā ļaus izvairīties no papildu rūpēm un ietaupīt laiku. Tomēr tas vēl nav viss: mūsu interneta veikalu vajadzētu apmeklēt arī vecākiem, kas interesējas par lētām precēm bērniem, jo te bieži notiek gan akcijas, gan izpārdošanas, un to laikā cenas samazinās pat par vairākiem desmitiem procentu. 

Veikalā PilsetasMode.lv jaunu apavu iegāde bērniem var būt vienkārša, ērta un ātra. 

Product added to wishlist

Taču vispirms sīkfaili 

Lai nodrošinātu PilsetasMode.lv darbību, tiek lietoti būtiskie sīkfaili. Mēs vēlamies lietot citus sīkfailus, lai uzlabotu un personalizētu jūsu apmeklējumu, pielāgotu mūsu rādītās reklāmas platformā Diavolesa un partneru vietnēs, kā arī analizētu mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju. Taču tikai tad, ja tam piekrītat. Uzziniet vairāk par savām iespējām