Peldkostīmi

Atlasīt pēc
Sadaļas
Izvēlieties izmēru:
more... less
Krāsa
Stils, modelis, īpašības
Zīmols
more... less
Filter

STILĪGI BIKINI UN PELDKOSTĪMI

Stilīgi bikini un peldkostīmi sievietēm internetā! Interneta veikals PilsetasMode.lv piedāvā plašu sieviešu peldkostīmu izvēli internetā – dažādi izmēri, stili, krāsas un modeļi. Mūsu peldkostīmi tiek radīti gan slaidām, gan formīgām sievietēm – ikviena sieviete atradīs sev piemērotu.

Viendaļīgi, divdaļīgi, sporta, ar šortiņiem – visi šie peldkostīmi un bikini ir „Pilsetas Mode” sieviešu peldkostīmu kategorijā. Mēs pārdodam gan pilnus peldkostīmu komplektus, gan atsevišķi peldkostīmu krūšturus un biksītes vai šortiņus, lai jūs varētu izveidot savas kombinācijas. Šeit jūs atradīsiet visdažādākās krāsu kombinācijas: ir sarkani, dzelteni, zaļi, zili, balti, eleganti melni un citā krāsā, divkrāsu, trīskrāsu vai raibi peldkostīmi.

„Pilsetas Mode” peldkostīmi noteikti piestāvēs gan ekskluzīvām, gan tradicionālām ķermeņa formām. Mūsu peldkostīmiem ir dažādi izmēri un formas – gan mazām, gan lielām krūtīm. Izmēri (gurnu un krūšu apkārtmērs) norādīti detalizētajos preču aprakstos. Un tas būs lēti – mēs vienmēr cenšamies saglabāt labu cenas un kvalitātes attiecību.

Vai vēlaties unikālu, seksīgu variantu? Dažiem „Pilsetas Mode” sieviešu peldkostīmiem var būt push up krūšturi. Push up stila peldkostīms uzsvērs krūšu formu un jūsu tēlam piešķirs neizdzēšamu šarmu. Šāds bikini ir ideāli piemērots pludmales ballītei.

Mūsu piedāvātie sieviešu peldkostīmi – gan viendaļīgie, gan divdaļīgie – ir augstas kvalitātes un atbilst pasaules modes standartiem. Interneta veikalā „Pilsetas Mode” pērciet preces par 60 EUR, un jūsu pasūtījums tiks nosūtīts bez maksas!

Product added to wishlist

Taču vispirms sīkfaili 

Lai nodrošinātu PilsetasMode.lv darbību, tiek lietoti būtiskie sīkfaili. Mēs vēlamies lietot citus sīkfailus, lai uzlabotu un personalizētu jūsu apmeklējumu, pielāgotu mūsu rādītās reklāmas platformā Diavolesa un partneru vietnēs, kā arī analizētu mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju. Taču tikai tad, ja tam piekrītat. Uzziniet vairāk par savām iespējām