Halāti sievietēm

Atlasīt pēc
Sadaļas
Izvēlieties izmēru:
Krāsa
Stils, modelis, īpašības
Zīmols
more... less
Filter

JAUKI SIEVIEŠU HALĀTI IKVIENAI DIENAI

Nav nekā patīkamāka kā dienas beigās ietīties halātā, atpūšoties ar kafijas tasi rokās un apbrīnojot pasauli aiz loga. Svarīgākais ir tas, ka rītasvārki dod iespēju mājās ne tikai lieliski izskatīties, bet arī justies labi un relaksēties. PilsetasMode.lt piedāvā ļoti daudzveidīgus halātus sievietēm. Piedāvājums ir tik plašs, ka, visticamāk, ikviena daiļā dzimuma pārstāve atradīs to, kas viņai der vislabāk. Dažām šķiet, ka mājās vajadzīgi plāni rītasvārki, savukārt citām patīk biezāki, jo tumšos ziemas vakaros tie dod mājīguma sajūtu.

Labākā halāta izvēle

Halāti ir ļoti dažādi, tāpēc ātrākai izvēlei sniegsim īsu ceļvedi, kas konkretizēs meklēšanas vaicājumus un palīdzēs jums ātrāk atrast to, kas der vislabāk. Galu galā sieviešu rītasvārkus pērk uz ilgu laiku, nevis vienam gadam.

  1. Vispirms jānovērtē materiāls, no kura šūts halāts. Ļoti populārs ir zīds, kas īpaši patīkami pieskaras ādai. Tiesa gan – ja vēlas, lai halāts sildītu, ieteicams izvēlēties poliesteru, jo tas ļoti patīkami piekļaujas, kļūst gluži kā otra āda. Šādiem halātiem parasti ir rāvējslēdzējs.
  2. Halāti atšķiras arī pēc funkcionalitātes, jo tos var nēsāt dažādās vietās. Piemēram, lieliska izvēle ir pludmales halāti, kas ir neaizstājami vasarā. Ziemā vispiemērotākie ir siltie halāti, bet tām, kas vēlas saposties, tiek piedāvāti zīda. Īpašs gadījums ir smalki halāti līgavām. Savukārt mājās vienmēr pie rokas jābūt vannas halātam, lai pēc peldes var ietīties mājīgajā apģērba gabalā.
  3. Halātiem ir dažādas cenas, tāpēc arī tas var būt vēl viens svarīgs kritērijs, meklējot sev piemērotāko. PilsetasMode.lv mudina iepirkties internetā, jo tas ir daudz lētāk. Akcija ļaus jums ietaupīt, bet saņemt tieši tādas pašas kvalitātes preci. Lieliski? Ļoti.
  4. Protams, šim jaukajam mājas apģērbam var būt arī atšķirīgs stils. Dažas sievietes dod priekšroku rotaļīgiem tērpiem, kam ir austiņas, citas izvēlas solīdākus. Ja vēlaties, lai vajadzīgais vienmēr būtu pie rokas, iesakām iegādāties vairākus halātus un tos mainīt pēc sava noskaņojuma un iespējām.
  5. Svarīgs kritērijs var būt arī halāta garums. Daži ir gari, bet citi – īsi. Kāds jums liekas piemērotāks? Vasarai biežāk tiek pirkti īsie, bet ziemai - garāki.
  6. Halāts var būt ar kapuci. Tā ir lieliska izvēle, ja mājās ir vēsi un pēc vannas jūs nevēlaties saaukstēties mitru matu dēļ. Tādā gadījumā šis apģērba gabals nodrošinās papildu aizsardzību.

Halāta pareiza kopšana

Labs halāts ļaus jums justies daudz labāk, it īpaši, ja arī mājās izskatāties lieliski. Protams, lai halāts būtu stilīgs un ērts, tam nepieciešama īpaša kopšana. Jo gaišāks ir halāts, jo biežāk nāksies to mazgāt. Tiesa gan, balti halāti nav tik grūti kopjami, kā daudzi domā. Pilnīgi pietiek izmazgāt reizi nedēļā vai divās – atkarībā no tā, cik bieži to valkājat. Vissvarīgākais ir negaidīt, līdz parādās netīrumi, kurus pēc tam būs grūti iztīrīt.

Halāta mazgāšanai iesakām lietot ne tikai pulveri, bet arī mīkstinātājus, kas audumam piešķirs lielāku vieglumu. Dažus var gludināt, bet ne visus, piemēram, zīda halātus negludina. Ja jums ir jautājumi par konkrēta halāta kopšanu, vienmēr varat sazināties ar PilsetasMode.lv menedžeriem, kuri atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem. Mums ir svarīgi, lai jūsu halāts, ko valkājat katru dienu, būtu skaists un patīkams ādai.

Mājīgums mājās bieži sākas ar piemērotu halātu. Uzdāviniet to mīļam cilvēkam vai sev... Jo sevi vajag mīlēt. Un arī ļaut sev atpūsties pēc dienas darbiem.

Product added to wishlist

Taču vispirms sīkfaili 

Lai nodrošinātu PilsetasMode.lv darbību, tiek lietoti būtiskie sīkfaili. Mēs vēlamies lietot citus sīkfailus, lai uzlabotu un personalizētu jūsu apmeklējumu, pielāgotu mūsu rādītās reklāmas platformā Diavolesa un partneru vietnēs, kā arī analizētu mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju. Taču tikai tad, ja tam piekrītat. Uzziniet vairāk par savām iespējām