Bērnu čības

Atlasīt pēc

Izmērs
more... less
Krāsa
Zīmols
more... less
Filter
Dziecięce Gumijas Čības Limonkowe Swimmer Dziecięce Gumijas Čības Limonkowe Swimmer 2
  • Atlaide / -20%
Available
Bērnu čības

Bērnu apavi Gumijas Čības Swimmer

FR1
294-B FLUO GREEN/ YELLOW
€15,12 €18,90
Bērnu apavi Gumijas Čības Swimmer
35 36 31 32 33 34 30 19 20 29 24 26 27 28 25

Čības bērniem: kā izvēlēties?

Bērnu čības ir vienas no ērtākajiem un mājīgākajiem apaviem, kas uzticami silda kājas un nodrošina neierobežotu pārvietošanās brīvību. Tieši tāpēc čības bērniem šodien ir ļoti populāras un un tām ir ārkārtīgi liela izvēle. Tomēr, lai izvēlētos tādas, kas ir ideāli piemērotas un patiks jūsu bērniem, jāņem vērā dažas detaļas. 

Viena no svarīgākajām ir jūsu bērna vecums un pēdas garums. Tāpēc, izvēloties čības, apsveriet, cik vecs ir jūsu mazulis, kā arī rūpīgi izmēriet pēdas garumu, lai būtu droši par sava nākotnes pirkuma piemērotību. Tomēr svarīgs ir ne tikai bērna pēdas garums, bet arī čības augstums. Šodien ir iespējams iegādāties dažāda augstuma bērnu čības, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc nav vērts aprobežoties tikai ar vienu pāri. Dažus centimetrus augstas čības jūsu bērniem ir lieliska izvēle, ja apavu siltums un mājīgums nav svarīgākais rādītājs. Ja vēlaties, lai čības sniedz maksimālu siltumu, priekšroka jādod pēc iespējas augstākām čībām (piemēram, pat vairākus desmitus centimetru augstām čībām). 

Pievērsiet uzmanību arī tam, no kā izgatavotas čības – priekšroka jādod pēc iespējas dabīgiem materiāliem, no tām izgatavotie apavi labi sildīs un vienlaikus ļaus izvairīties no kāju svīšanas. 

Interesanti, ka ievērojama daļa mammu un tētu viena vienkārša iemesla dēļ atsakās pirkt čības un meklē citas iespējas. Viņus neapmierina tas, ka čības ir tik viegli uzvelkamas un, bērniem skraidot un spēlējoties, tikpat viegli nokrīt, un rezultātā bērni skraida vienās zeķēs. Tādos gadījumos lielisks risinājums ir bērnu čības ar gumiju. Tās izskatās kā pilnīgi parastas čības, taču tām ir izturīgas gumijas, kas neļauj čībām nokrist no kājām pat skrienot vai lēkājot. Tāpēc, iegādājoties šādas čības, jūs būsiet pārliecināti, ka bērni tās nepazaudēs un viņiem nesals kājas. 

Un, protams, neaizmirsīsim, ka arī izskats ir svarīgs. Mūsdienu čības ne tikai patīkami silda kājiņas, bet ir arī skaistas un uzlabo noskaņojumu. Pie mums jūs atradīsiet ļoti dažādu krāsu un formu bērnu čības, arī dekorētas ar dažādu dzīvnieku motīviem. Tādas čības zēniem un meitenēm piestāvēs arī pie svinīgāka apģērba. 

Kāpēc čības bērniem ir vērts iegādāties veikalā PilsetasMode?

Ja nolemsiet iegādāties čības bērniem, ir pietiekami daudz iemeslu, kāpēc piemērotāko pirkumu vajadzētu meklēt mūsu interneta veikalā. Pirmkārt, jūs atradīsiet ļoti lielu čību izvēli meitenēm un zēniem. Tomēr tas vēl nav viss – neaizmirstiet, ka mūsu interneta veikalā bieži notiek gan akcijas, gan izpārdošanas, un to laikā cenas samazinās pat par vairākiem desmitiem procentu. Un nevajag aizmirst, ka iepirkšanās internetā arī ietaupīs daudz laika. 

Product added to wishlist

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums. Uzzināt vairāk