Pidžamas sievietēm

Atlasīt pēc
Izvēlieties izmēru:
Krāsa
Stils, modelis, īpašības
Zīmols
more... less
Filter

Pidžamu komplekti

Vai vēlaties gulēt ne tikai ērti, bet arī stilīgi? Piedāvājam iepazīties ar Pilsetas Mode” pidžamu komplektiem, kas dod iespēju katrai sievietei uzsvērt savas līnijas, izskatīties lieliski un gulēt tik saldi kā uz mākoņiem. Pilsetas Mode pidžamas sievietēm – ikvienai, kas meklē ideālu naktsveļu.

Lētas pidžamas meitenēm

Pareiza pidžama nodrošinās daudz saldāku miegu, āda naktīs elpos, un laba, kvalitatīva sieviešu pidžama sildīs jūs naktī. Nakts pidžamas izgatavo no vislabākās kvalitātes auduma – kokvilnas, bet ir arī lētas, atbilstošas katra vajadzībām. Īpaši augstu tiek vērtētas zīda pidžamas, kas brīnišķīgi apņem ķermeni un lieliski izskatās, savukārt trikotāžas pidžamas augstu vērtē par patīkamo saskari ar ādu, un, tā kā trikotāža ir elastīga, tā ir lieliski piemērota grūtniecēm.

Pidžamas izvēle

Mūsu interneta veikalā pārdodamās pidžamas ir ļoti dažādas, tāpēc esam pārliecināti, ka ikviena sieviete atradīs to, kas viņai vislabāk patīk. 

Vienām sievietēm labāk piemērotas pidžamas ar šortiņiem, lai var redzēt brīnišķīgās kājas, savukārt citām – viengabala, kā kombinezons, jo tā sievietes bieži vien jūtas vislabāk. Atšķiras arī audumi, kuri nosaka, kurā gadalaikā pidžama valkājama. Siltās parasti izvēlas ziemai, tās ir biezākas, bet plānākas – vasarai. Gan vienas, gan otras palīdz radīt perfektu mikroklimatu un labi justies naktī.

Protams, svarīgs ir arī modelis, kam ir daudz variāciju. Grūtniecēm piemērotākas ir platas pidžamas, kas neierobežo kustības un labi pielāgojas mainīgajām ķermeņa formām. Mīkstas – tām, kas vēlas gulēt kā uz mākoņiem. Tā kā pidžamas ir ļoti dažādas, arī ļoti skaistas, smieklīgas, ar Ziemassvētku tematiku – katra atradīs to, kas viņai vislabāk der un patīk.

Pidžamas internetā

Pasūtot internetā, pidžamas tiks ātri piegādātas jums vispiemērotākajā vietā. Vēlaties maksāt mazāk un preces saņemt lētāk – tādā gadījumā pasūtiet preces par vairāk kā 60 EUR, un piegāde jums pilnīgi neko nemaksās. Jaukas pidžamas mazāk maksā izpārdošanās, kuras notiek regulāri. Sekojiet informācijai un uzziniet par jaunākajiem piedāvājumiem, kas ietaupīs jūsu naudu, vienlaikus iegūstot vislabākās kvalitātes apģērbu saldam miegam. 

Product added to wishlist

Taču vispirms sīkfaili 

Lai nodrošinātu PilsetasMode.lv darbību, tiek lietoti būtiskie sīkfaili. Mēs vēlamies lietot citus sīkfailus, lai uzlabotu un personalizētu jūsu apmeklējumu, pielāgotu mūsu rādītās reklāmas platformā Diavolesa un partneru vietnēs, kā arī analizētu mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju. Taču tikai tad, ja tam piekrītat. Uzziniet vairāk par savām iespējām