Gumijas zābaki bērniem

Atlasīt pēc
Izmērs
more... less
Krāsa
Zīmols
more... less
Filter

Gumijas zābaki bērniem: kā izvēlēties?

Vairums pieaugušo stāsta, ka viens no jautrākajiem un rotaļīgākajiem bērnības priekiem bija šļakstīšanās peļķēs. Tāpēc neatņemiet šo bezrūpīgo izklaidi saviem bērniem. Bet visērtāk un visdrošāk to darīt, ja kājās ir gumijas zābaki. Protams, ne vienmēr vajadzētu runāt tikai par bezrūpīgu izklaidi – neaizmirsīsim, ka tieši gumijas zābaki bērniem ir ļoti praktisks risinājums: to cena nav augsta, tie neprasa īpašu kopšanu, tos var viegli uzvilkt, bet pats galvenais – pat visstiprākajā lietū var droši soļot, nebaidoties, ka samirks kājas. Taču mēs redzam, ka mūsdienās gumijas zābaciņiem ir ļoti liela izvēle, tāpēc, lai izvēlētos vispiemērotākos, ir rūpīgi jāizvērtē konkrētas detaļas. 

Bērna vecums un pēdas garums ir svarīgākie kritēriji, tāpēc nomēriet bērna pēdas garumu, lai būtu droši, ka jaunais pirkums būs piemērots. 

Jāņem vērā ne tikai atvases pēdas garums, bet arī pašu gumijas zābaku augstums. Šodien ir iespējams iegādāties dažāda augstuma bērnu gumijas zābakus, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc nav vērts aprobežoties ar vienu pirkumu. Ideāls risinājums varētu būt divu dažādu augstumu gumijas zābaki (zemāki un augstāki), kurus varētu izmantot atbilstoši situācijai. Piemēram, ja līst stiprs lietus un veidojas iespaidīga izmēra peļķes vai arī nolemjat doties pastaigā pa mežu, varētu izvēlēties garākus gumijas zābakus, bet neliela lietus gadījumā pietiks ar īsajiem gumijas zābakiem. 

Kļūdās tie, kas domā, ka gumijas zābaki ir tikai vasaras apavi: nekā tamlīdzīga – šodien var iegādāties arī gumijas zābakus ar siltinājumu, kas lieliski piemēroti arī vēsākam laikam.

Un, protams, neaizmirsīsim, ka gumijas zābaki ne tikai veic lielisku praktisku funkciju, bet arī izdaiļo. Ja jūsu atvasēm ir vairāk nekā viena prasība attiecībā uz to, kādiem jāizskatās viņu gumijas zābakiem, varat būt pārliecināti – pie mums jūs atradīsiet apavus, kas atbildīs visām cerībām. Mēs piedāvājam ļoti plašu izvēli – dažādu krāsu, garumu un formu gumijas zābakus, kas dekorēti ar dažādiem elementiem.

Kāpēc ir vērts gumijas zābakus bērniem iegādāties veikalā PilsetasMode.lv?

Tiešām netrūkst iemeslu, kāpēc jaunus gumijas zābakus savām atvasēm vajadzētu meklēt pie mums. Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet milzīgu gumijas zābaku izvēli visu vecumu bērniem – meitenēm un zēniem. Tomēr tas vēl nav viss: mūsu interneta veikalā bieži notiek akcijas un izpārdošanas, tāpēc, ja jūs interesē lētas preces bērniem, ir vērts iepirkties pie mums. Ekskluzīvi piedāvājumi nodrošina cenu samazinājumu pat par vairākiem desmitiem procentu. Un, protams, nevajag aizmirst, ka iepirkšanās internetā ne tikai nodrošina ļoti pievilcīgas cenas, bet arī ietaupīs daudz laika, tāpēc jums būs iespēja vairāk laika veltīt jautrām pastaigām un rotaļām ar bērniem ārā. 

Product added to wishlist

Taču vispirms sīkfaili 

Lai nodrošinātu PilsetasMode.lv darbību, tiek lietoti būtiskie sīkfaili. Mēs vēlamies lietot citus sīkfailus, lai uzlabotu un personalizētu jūsu apmeklējumu, pielāgotu mūsu rādītās reklāmas platformā Diavolesa un partneru vietnēs, kā arī analizētu mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju. Taču tikai tad, ja tam piekrītat. Uzziniet vairāk par savām iespējām