Cimdi

Atlasīt pēc
Izvēlieties izmēru:
Krāsa
Stils, modelis, īpašības
Zīmols
more... less
Filter

Cimdi

PilsetasMode.lv ir vieta, kur atrast vislabākos cimdus sezonai. Mēs piedāvājam plašu izvēli no ādas, vilnas, neoprena un termo cimdiem, lai nodrošinātu jūsu rokām optimālu apsildi ziemā.

Mūsu sieviešu cimdi ir īpaši dizainēti, lai nodrošinātu stilu un komfortu, kā arī aizsargātu jūsu rokas no aukstuma. Mēs piedāvājam dažādas krāsas un modeļus, lai atbilstu jebkuram stilam.

Vilnas cimdi ir ideāli piemēroti aukstai un vējainai laikapstākļiem, jo tās ir izgatavotas no dabīgas vilnas, kas nodrošina labu siltumizolāciju un mitruma absorbciju. Mēs piedāvājam dažādus vilnas cimdu modeļus, lai jūs varētu atrast perfektu pāri jūsu ziemas garderobei.

Neoprena cimdi ir lieliski piemēroti aktīvai dzīvei un sportam, jo tās ir izgatavotas no ūdensizturīga materiāla, kas nodrošina labu siltumizolāciju un mitruma absorbciju. Neoprena cimdi ir lieliski piemēroti slēpošanai, snovbordam un citām ziemas aktivitātēm.

Termo cimdi ir lielisks risinājums, lai aizsargātu jūsu rokas no aukstuma un mitruma. Tie ir izgatavoti no īpaša materiāla, kas nodrošina labu siltumizolāciju un mitruma absorbciju. Mēs piedāvājam dažādus termo cimdu modeļus, lai atbilstu jebkurai vajadzībai.

PilsetasMode.lv ir vieta, kur atrast vislabākos ziemas cimdus sievietēm. Mēs piedāvājam plašu izvēli no ādas, vilnas, neoprena un termo cimdiem, lai nodrošinātu jūsu rokām optimālu apsildi ziemā. Apmeklējiet mūsu veikalu vai mājas lapu, lai izvēlētos sev perfektu cimdu pāri.

Jautājumi un atbildes:

1. Kādi cimdi ir labāki aukstam un vējainam laikam?

Vilnas cimdi ir ideāli piemēroti aukstai un vējainai laikapstākļiem, jo tās ir izgatavotas no dabīgas vilnas, kas nodrošina labu siltumizolāciju un mitruma absorbciju.

2. Kādi cimdi ir labāki aktīvai dzīvei un sportam?

Neoprena cimdi ir lieliski piemēroti aktīvai dzīvei un sportam, jo tās ir izgatavotas no ūdensizturīga materiāla, kas nodrošina labu siltumizolāciju un mitruma absorbciju.

3. Kādi cimdi ir labāki, lai aizsargātu rokas no aukstuma un mitruma?

Termo cimdi ir lielisks risinājums, lai aizsargātu jūsu rokas no aukstuma un mitruma. Tie ir izgatavoti no īpaša materiāla, kas nodrošina labu siltumizolāciju un mitruma absorbciju.

Product added to wishlist

Taču vispirms sīkfaili 

Lai nodrošinātu PilsetasMode.lv darbību, tiek lietoti būtiskie sīkfaili. Mēs vēlamies lietot citus sīkfailus, lai uzlabotu un personalizētu jūsu apmeklējumu, pielāgotu mūsu rādītās reklāmas platformā Diavolesa un partneru vietnēs, kā arī analizētu mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju. Taču tikai tad, ja tam piekrītat. Uzziniet vairāk par savām iespējām