Pludmales tunika

Atlasīt pēc
Izvēlieties izmēru:
Krāsa
Stils, modelis, īpašības
Zīmols
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter
   8415 Figl
  • -15%
Piegādes termiņš: 5 - 12 darba dienas
Blūzes un tunikas

Tunika 8415 Figl

Figl
8415
44,97 € 52,90 €
S M L XL
   8414 Figl
  • -15%
Piegādes termiņš: 5 - 12 darba dienas
Blūzes un tunikas

Tunika 8414 Figl

Figl
8414
44,97 € 52,90 €
S L XL
   8413 Figl
  • -15%
Piegādes termiņš: 5 - 12 darba dienas
Blūzes un tunikas

Tunika 8413 Figl

Figl
8413
44,97 € 52,90 €
M L XL
   8412 Figl
  • -15%
Piegādes termiņš: 5 - 12 darba dienas
Blūzes un tunikas

Tunika 8412 Figl

Figl
8412
44,97 € 52,90 €
S L XL
   8411 Figl
  • -15%
Piegādes termiņš: 5 - 12 darba dienas
Blūzes un tunikas

Tunika 8411 Figl

Figl
8411
44,97 € 52,90 €
M L XL
Attēlo 1-5 no 5 produktiem

Pludmales tunika

Ja tu meklē pludmales tērpu, noteikti apmeklē PilsetasMode.lv veikalu! Šeit atradīsi lieliskas iespējas izskatīties stilīgi un ērti pludmalē, un viens no populārākajiem pludmales tērpiem ir pludmales tunika.

Pludmales tunika ir ērts un praktisks tērps, kas piemērots gan pludmalei, gan baseinam. Tā ir izgatavota no viegliem un pārslodzītajiem materiāliem, kas ļauj ādai elpot un neļauj saules starojumiem bojāt ādu. Tāpat pludmales tunika ir arī stilīgs un moderns tērps, kas iederēsies gan jaunām, gan pieredzējušām modes cienītājām.

Lai izvēlētos piemērotu pludmales tuniku, ir daži faktori, kuriem vajadzētu pievērst uzmanību. Vispirms, izvēlies pareizo izmēru. Pludmales tunikas ir paredzētas valkāšanai virs biksēm vai citiem peldkostīmiem, tāpēc izvēlies izmēru, kas piemērots taviem apģērbam un proporcijām.

Otrkārt, izvēlies piemērotu krāsu. Pludmales tunikas ir pieejamas dažādās krāsās, taču izvēlies krāsu, kas piemērota tavam ādas tonim un garšu. Piemēram, gaišākas krāsas, piemēram, balta vai dzeltena, bieži tiek izvēlētas, lai atspoguļotu saules gaismu, bet tumšākas krāsas var būt piemērotas tiem, kuri vēlas mazāk uzmanības.

Visbeidzot, izvēlies pludmales tuniku, kas izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, lai tas ilgtu ilgu laiku. PilsetasMode.lv veikalā atradīsi plašu pludmales tuniku klāstu, kas atbilst dažādiem garš un krāsām, tāpat arī piemērotiem cenu līmeņiem un stilu priekšrocībām.

Tāpēc, ja tu meklē pludmales tērpu, nekavējoties apmeklē PilsetasMode.lv veikalu un atradīsi lielisku pludmales tuniku, kas atbilst tavām vēlmēm un vajadzībām!

Jautājumi un atbildes: 

1. Kā izvēlēties pareizo izmēru pludmales tunikai?

Lai izvēlētos piemērotu izmēru pludmales tunikai, jāņem vērā tavi apģērba izmēri un proporcijas. Pludmales tunikas ir paredzētas valkāšanai virs biksēm vai citiem peldkostīmiem, tāpēc izvēlies izmēru, kas piemērots tavam apģērbam un proporcijām.

2. Kā izvēlēties piemērotu krāsu pludmales tunikai?

Lai izvēlētos piemērotu krāsu pludmales tunikai, vajadzētu ņemt vērā tavs ādas tonis un garšu. Gaišākas krāsas, piemēram, balta vai dzeltena, bieži tiek izvēlētas, lai atspoguļotu saules gaismu, bet tumšākas krāsas var būt piemērotas tiem, kuri vēlas mazāk uzmanības.

3. Kā izvēlēties augstas kvalitātes pludmales tuniku?

Lai izvēlētos augstas kvalitātes pludmales tuniku, jāpievērš uzmanība materiālam, no kura tas izgatavots. Pludmales tunikas ir paredzētas valkāšanai pludmalē un baseinā, tāpēc izvēlies tuniku, kas izgatavota no viegliem un pārslodzītajiem materiāliem, kas ļauj ādai elpot un neļauj saules starojumiem bojāt ādu.

Product added to wishlist

Taču vispirms sīkfaili 

Lai nodrošinātu PilsetasMode.lv darbību, tiek lietoti būtiskie sīkfaili. Mēs vēlamies lietot citus sīkfailus, lai uzlabotu un personalizētu jūsu apmeklējumu, pielāgotu mūsu rādītās reklāmas platformā Diavolesa un partneru vietnēs, kā arī analizētu mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju. Taču tikai tad, ja tam piekrītat. Uzziniet vairāk par savām iespējām